?  پا پاپ رنگها در دیزاین خانه
سایت تازه های اریس تاپ


رنگها در دیزاین خانه

نحوه استفاده از  رنگهای  استاندارد در دکوراسیون خانه

مهارت در انتخاب رنگها به صورت استاندارد،به شما کمک خواهد کرد که یک دیزاین زیبا را برای خانه خود طراحی کنید.

دیزاین طراحی داخلی

زرد

این رنگ روشن فضا را فعال و شادی آور جلوه می دهد. تصاویر و بالش ها سوژه ای ساده برای آوردن رنگ ها به خانه شما هستند. علاوه بر این، برای برجسته کردن این فضا، شما می توانید آن را با رنگ های خنثی مثل نور خاکستری یا سفید مخلوط کنید.

دیزاین طراحی داخلی

آسمان آبی یا دریا

این رنگها احساس خنکی، راحتی و صلح را در خانه ایجاد می کند. شما می توانید از این رنگ برای استفاده در اتاق خواب، اتاق نشیمن و یا هر اتاق دیگری که،می خواهید به احساس آرامش و راحتی در آن دست یابید استفاده کنید. برای مبلمان، پرده و لوازم جانبی بزرگ و استفاده از آن را اطمینان بخش این رنگ ترس و وحشت اتاق “غیرمنتظره”.

دیزاین طراحی داخلی

دیزاین طراحی داخلی

رنگ صورتی

صورتی رنگ  مورد علاقه دختران است.بهترین انتخاب برای خانوم ها رنگ صورتی است .همچنین شما می توانید از گل های صورتی بر روی دیوار استفاده کنید.موثرترین رنگ مکمل صورتی رنگ بنفش است که با ترکیب آن دو می توان دیزاین زیبایی را ایجاد کرد.

دیزاین طراحی داخلی

رنگ زرد لیمویی

رنگ زرد لیمویی فضا را سرد و پر انرژی نشان می دهد.در فضاهای نسبتا بزرگ خانه ترکیب کمی زرد لیمویی با سبز یک ترکیب رنگ زیبا را به نمایش می گذارد.

دیزاین طراحی داخلی

رنگ مرجان

یکی از برجسته ترین رنگها در  دریا، رنگ های مرجانی هستند.رنگ این رنگ گرم را در هر جایی می توانید استفاده کنید.لوازم جانبی مانند بالش های تزئینی و یا بالش های رسمی یک انتخاب مناسب برای ترکیب شدن با این رنگ هستند.استفاده از این رنگ در سقف فضایی گرم و دوست داشتنی را ایجاد خواهد کرد.

دیزاین طراحی داخلی

قرمز

استفاده از زنگ قرمز در ورودی خانه یک تاثیر قوی را برای مهمانان و افرادی که وارد خانه می شوند دارد.از این رنگ برای ایجاد یک حس دوستانه،گرم و پر انرژی می توانید استفاده کنید.

دیزاین طراحی داخلیمطالب مرتبط ...


برچسب ها :ارسال نظر